Letadlo

Vyzkoušej si být pilotem

  • Není nic snadnějšího, přijď a můžeš zažít to, co skuteční piloti!
  • Vyzkoušej si řízení pravého letadla!
  • Simulátor není skutečné letadlo, máš na to?

V letecké škole FTO-025 Vám můžeme nabídnout unikátní a nevšední zážitek :“Vyzkoušej si řízení letadla“. Pokud Vám již klasický vyhlídkový let nestačí, ale chcete něco víc, vyzkoušet si roli pilota v průběhu celého letu, neváhejte a přijďte k nám!

S kým poletíte let na zkoušku?

Celým letem ve vzduchu i na zemi Vás bude provázet zkušený profesionální pilot s kvalifikací Obchodního pilota a navíc také Letecký instruktor! Nebojte se, budete v dobrých rukou!

Jak vlastně let na zkoušku probíhá?

Po příchodu na letiště Letňany a seznámení s instruktorem absolvujete pozemní přípravu v trvání jedné hodiny, kde Vám instruktor podrobně vysvětlí průběh celého letu a principy bezpečného a správného ovládání letadla. Poté následuje hodinu trvající let , kde si dovednosti získané na zemi vyzkoušíte v praxi.

Jaké letadlo budu pilotovat?

K dispozici je pro Vás celkem 5 různých typů letadel. Všechna letadla jsou v perfektním technickém stavu a jejich údržba je vedena profesionální organizací CAMO. Prohlédněte si náš letadlový park.

Cessna C-150, Cessna C-172, Cessna C-172RG, Zlín Z-142, Zlín Z-43

Pro ty, kdo chtějí zažít větší vzrušení je připraven legendární akrobatický letoun Zlín Z-526F!

PÁR SLOV NA ÚVOD

"Vyzkoušet si takovýmto způsobem řízení letadla je určitě obrovských přínosem jak pro člověka, který si chce létání pouze vyzkoušet, tak pro budoucího pilota, který si tak může snadno odpovědět na otázku : „Zvládnu to“? Vřele také doporučuji možnost vyzkoušet si létání podle přístrojů IFR."

Ing. Viktor Matějka
vedoucí instruktor pozemní výuky

Pokud hledáte něco jiného než jen klasický „vyhlídkový let“, jste u nás na správné adrese!

Máš na to? Čekáme tu na tebe!

Chceš si vyzkoušet IFR (Létání podle přístrojů)?